חברת ניקיון איכותית לבית אחרי שיפוץ!

שיפוץ של דירה הופך אותה בהרבה מקרים לאתר בנייה. מדובר על מקרים בהם נעשה שיפוץ יסודי מהמסד עד הטפחות. זה יכול לכלול החלפת רצפה, טיח וצבע בכל הבית, התקנת מערכת חשמל ואינסטלציה חדשה, חלונות, דלתות ובעצם הכול- הדירה ממש חדשה לגמרי, במזל טוב החלפתם הכול והשיפוץ הסתיים.

עכשיו עם מה נותרתם? עם דירה חדשה ונהדרת, הכול חדש אבל הכול איך לומר במילים פשוטות “מטונף”. על הרצפה כתמי צבע, טיח, שמן, ערימות של אבק, זכוכיות, מסמרים ופסולת בנייה. אין חלון אחד בבית שאין עליו כתמים קשים. הטיח נדבק לכל מקום גם לארונות המטבח החדשים. המשקופים מלאים בכתמי צבע וטיח. בקיצור- עכשיו אחרי השיפוץ חייבים להזמין חברת ניקיון שתנקה את כל הדבר זהה שנקרא הדירה המשופצת שלכם, ושכרגע מפאת מצבה המלוכלך, היא לא ניתנת לשימוש.

ראשית – ככל שתמהרו לבחור חברת ניקיון, כך תוכלו להיכנס כבר לדירה שלכם ולכן, אתם צריכים לדעת לעשות את זה נכון. לפני שתזמינו חברה כזו יש כמה דברים שאתם צריכים לבדוק כדי שהניקיון אחרי השיפוץ יהיה איכותי.

  • חברת הניקיון שתזמינו חייבת להיות מצוידת בכל חומרי הניקוי היסודיים הקיימים. אתם בוודאי תרצו לעשות פוליש לרצפה, אז לחברה צריך להיות את כל הציוד והחומרים המתאימים. בנוסף תצטרכו ניקוי של פאנלים, חלונות מאלומיניום, תריסים, רצפה, קרמיקה, שיש ועוד ולחברה הזו צריכים להיות חומרי ניקוי מתאימים.
  • יש הבדל בין לנקות לבין חלילה לגרום ל”חבלה” כלומר זה נכון שבדירה אחרי שיפוץ יש כתמים קשים, אבל צריך לדעת איך להסיר אותם בחוכמה עם חומרים מתאימים, כדי לא לשרוט, לפצוע את הרצפה, הדלת או הפרופיל הבלגי. כלומר ניקיון של דירה אחרי שיפוץ, הוא במידה רבה עניין של מקצועיות ולא של הפעלת כוח.
  • אזור פעילות – הרבה חושבים שאם הבית הינו באזור הצפון אז אפשר לעבוד עם חברת ניקיון, זה לא עובד כך, תמיד עדיף לעבוד מול אזור הניקיון, ולו רק בגלל הקירבה, אלא בגלל “ההקרבה” של הנסיעות הלוך ושוב במקרים נוספים, אחרי הכל – חברת ניקיון איכותית כנראה תחזור מדי פעם
  • בדקו מהי האמינות, הותק והניסיון של חברת הניקיון אחרי שיפוץ. בדקו אם היא חברה ותיקה ומקצועית. בדקו אם יש לה ניסיון בניקוי דירות אחרי שיפוץ, וגם מה חושבים עליה לקוחות קודמים. אין כמו המלצה כזו כדי לדעת עם מי הולך להיות לכם עסק.
  • אם יש לכם חפצים בבית, ונעשה בו שיפוץ חלקי, וודאו כי לחברה יש יכולת לנקות לכם את הבית, תוך שמירה בטוחה על כל הריהוט והמוצרים שלכם.
  • זמן מהווה שיקול חשוב בכל הנושא של ניקוי אחרי שיפוץ. בהנחה שעשיתם שיפוץ ואתם עוד גרים בבית, לא תוכלו להתנהל הרבה זמן בתוך אתר בנייה מאולתר לכן, בדקו לגבי לוח זמנים של חברה שתוכל להגיע כמה שיותר מהר, עם כל הציוד, החומרים והצוות שלה. חשוב שזה יהיה צוות ולא אדם אחד, אחרת הניקיון הזה לא ייגמר לעולם…
  • חשוב מאוד לא לשכור את שירותיה של חברת ניקיון אחרי שיפוץ הכי זולה. המחיר אצל כולן הוא דומה, אבל מחיר זול צריך להדליק אצלכם נורה אדומה, כי ייתכן שמה שתקבלו מהחברה הזו אלה כתמים אדומים של חומצה על הרצפה. ראו הוזהרתם.