חברת פוליש

 

הבית הלבן היא חברת פוליש וניקיון מכל הסוגים מהמובילות והמנוסות בארץ. ניתן להזמין דרכנו צוות ניקיון וליטוש מרצפות בהתאמה לסוג הרצפה שלכם. צרו קשר בכל עת לקבלת הצעת מחיר בהתאם לגודל הנכס שלכם.

שירותי ניקיון ופוליש

ליטוש מרצפות –  רצפה שרוטה ומלאת כתמים קשים היא לא סוף העולם. הרצפות המלוכלכות ביותר הן לרוב נמצאות במטבח מכיוון שיש שם התעסקות באוכל. על הרצפה עלולה להצטבר גם שכבה של שמן ולכלוך אחר שמקורו מהמזון כך שיהיה קשה מאוד להסיר את הגורם ללא ליטוש ראוי. לכן חשוב להזמין חברת פוליש על מנת להסיר את השכבה הפגועה ובמטרה ללטש ולהבריק את הרצפה על מנת שהיא תראה כמו חדשה.

חברת פוליש

חברת פוליש

הברקת שיש –  לא רבים מודעים לכך אבל גם את השיש במטבח אפשר להבריק ונקות בצורה כזאת שהוא יראה כמו חדש. לחברות ניקיון יש ציוד המותאם למטרה זו. התהליך קצת שונה מליטוש מרצפות אבל לא באופן משמעותי. חשוב לעשות שימוש בשירות זה אבל צריך להבין שאין לו ממש יעילות כאשר מדובר בשריטות.

חברת פוליש לשיקום דקים – כן. גם בזה אנחנו מתמחים. דק צריך לתחזק פעם בשנה. אבל פעם בשנה רצוי ללטש אותו כדי להסיר ממנו שריטות וכתמים שאי אפשר להימנע מהם. מקורן מגיע גם מפגעי מזג האוויר במיוחד כאשר אין פרגולה מעל הדק שתגן עליה. כמו כן, לאחר התקנת דק, בחלק מהמקרים צריך ללטש אותו כדי למנוע נזק משבבי עץ רק לפני שמוחים עליו שמן.

האם אפשר לעשות זאת בשיטת עשה זאת בעצמך?

במקום להזמין חברת פוליש אפשר לשכור בקלות מכונת פוליש ולעשות זאת בעצמכם. יחד עם זאת, חשוב להבין איזה סוג פוליש מתאים לסוג רצפה מסוים. יש לעשות זאת בזהירות על מנת להימנע מנזק שעלול להיגרם לרצפה. לא אחת אנשים עשו נזק לרצפה כך שאו שהם נאלצו להחליף אותה או להתקין עליה פרקט כדי לכסות את הנזק.

לא כדאי לקחת סיכונים: ביצע ליטוש ע”י חברת פוליש הוא לא תהליך יקר. הוא נקבע לפי גודל הנכס והוא שווה את ההשקעה כי התוצאות שלו ברורות ומידיות – הברק חוזר לרצפה שלכם למשך זמן רב. אל תיקחו סיכונים מיותרים אם אין לכם שום ניסיון בנושא.